Aktualizacja. Mamy pierwsze potwierdzenie odnośnie nowego telefonu w rodzinie Surface?

Dzisiaj zgłosił się do nas Szymon, któremu udało się trafić na ciekawy wpis na Twitterze australijskiego oddziału Microsoft. Wpis został usunięty bardzo szybko ale na szczęście mamy zrzut ekranu. Slogan reklamowy informuje, że już wkrótce pojawi się nowe urządzenie w rodzinie Surface. Poniższa grafika nie pozostawia żadnych złudzeń odnośnie tego jakie to będzie urządzenie.

Surface Phone

Z grafiki dowiadujemy się, że urządzenie o kształtach telefonu niebawem dołączy do rodziny Surface. Być może informacja została podana zbyt wcześnie i dlatego australijski oddział Microsoft błyskawicznie skasował wiadomość. Na szczęście Szymon wykonał zrzut ekranu, który jest pierwszym dowodem na to, że Microsoft pracuje nad telefonem lub telefonami Surface Phone. Ponadto w opisie wiadomości pojawiło się krótkie słowo Soon co może oznaczać, że urządzenie zostanie zaprezentowane jeszcze w tym roku na zbliżającej się konferencji dotyczącej urządzeń Surface.

Aktualizacja 13.09.2016. Wygląda na to, że przesłane do nas zdjęcie nie jest prawdziwe. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić prawdziwości powyższej grafiki.

Dziękuję Szymon za informację!