Odbierz 200zł za polecenie lub zakup telefonu Lumia 950 lub Lumia 950 XL

Microsoft przygotował nową promocję Lumia Rewards dla obecnych jak i przyszłych klientów telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Poleć jeden z tych telefonów lub dokonaj zakupu z polecenia znajomego a otrzymasz 200zł na kartę upominkową. Promocja jest dostępna wyłącznie w aplikacji Lumia Offers.

Poleć telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL i odbierz 200zł

W tej promocji skorzystają zarówno polecający jak i kupujący telefony Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Kwota 200zł jest przyznawana zarówno osobie, która poleciła jak i osobie, które dokonała zakupu nowego telefonu. Wystarczy uruchomić aplikację Lumia Offers i podać swój adres e-mail. Osoba, która kupiła telefon z polecenia również musi uruchomić tę samą aplikację i podać adres e-mail osoby polecającej.

Kartę upominkową o wartości 200 PLN możecie wykorzystać w internetowym sklepie Microsoft. Ze środków promocyjnych można skorzystać do 30 czerwca 2016. Z promocji możecie skorzystać do 16 marca 2016 lub do wyczerpania zapasów.

Jeden użytkownik może maksymalnie odebrać dwa kupony czyli równowartość 400zł na zakupy w sklepie. Więcej informacji o promocji znajdziecie również na stronie Microsoft nagrody Lumia Rewards. Jeżeli szukasz aktualnych promocji z telefonami Lumia to koniecznie zapisz adres msmobile.pl/tag/promocja, pod którym zawsze informujemy o najnowszych promocjach.

Kod QR