Żywe foldery na wideo w systemie Windows Phone 8.1 Update 1

Kilka dni temu pisałem o aktualizacji Windows Phone 8.1 Update 1, która pojawi się już w przyszłym tygodniu w programie Preview for Developers. Wśród kilku nowości takich jak zaktualizowana aplikacja Xbox Music, ulepszony kafelek Sklepu czy możliwość zaznaczania kilku wiadomości SMS pojawiła się również funkcja żywych folderów. Zobaczcie jak wygląda obsługa tych folderów na poniższych filmie.

Dzięki funkcji żywe foldery będziemy mogli tworzyć foldery na ekranie startowym przesuwając jeden kafelek na drugi. Wszystkie aplikacje posiadające żywe kafelki będą zmieniać swoje statusy w żywych folderach, dzięki czemu użytkownik będzie widział na bieżąco wszystkie powiadomienia i statusy aplikacji.

Niecierpliwi będą mogli zaktualizować swoje telefony do wersji Windows Phone 8.1 Update 1 (GDR1) już w przyszły tygodniu w programie Preview for Developers. Aby to zrobić wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Pytania i odpowiedzi związane z systemem w wersji Preview for Developers znajdziecie w tym artykule.

Źródło: YouKu