• Akcesoria
  • Komentarze: 1

Zobacz zaawansowane ustawienia akcesorium Microsoft Band

Nowe akcesorium Microsoft Band cieszy się niezwykłą popularnością w wielu krajach pomimo tego, że na ten moment można je kupić jedynie w Stanach Zjednoczonych. W internecie pojawiło się mnóstwo artykułów opisujących najnowszy produkt Microsoft. Te niewielkie urządzenie, które zakładamy na rękę potrafi mierzyć naszą codzienną aktywność. Jednak gdy się zagłębimy w dostępne ustawienia odnajdziemy dodatkowe funkcje, które spowodują, że urządzenie stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle opaska pojawi się w Polsce ale mimo wszystko zachęcam do obejrzenia dodatkowych możliwości urządzenia.

Podstawowe funkcje akcesorium Microsoft Band opisałem w tym artykule. Urządzenie skierowane jest raczej do osób, które prowadzą aktywny tryb życia i chcą wyciągać wnioski z odbytej aktywności w ciągu dnia. Microsoft Band pozwala na śledzenie naszej codziennej aktywności poprzez mierzenie naszego pulsu czy ilości wykonanych kroków. Ponadto niektóre z czujników dają również możliwość pomiaru ekspozycji na promieniowanie UV czy mierzenie stresu na podstawie reakcji skóry.

Na poniższym filmie możemy zobaczyć jakie dodatkowe ustawienia posiada urządzenie. Jedną z podstawowych funkcji jaką powinniśmy włączyć jest tryb ekranu – wtedy nasza opaska po wygaszeniu obrazu zmienia się w zegarek. Ponadto możemy zmieniać ustawienia dotyczące jasności, Bluetooth, trybu samolotowego czy powiadomienia o wiadomościach e-mail. Na filmie możecie również zobaczyć konfigurację aplikacji Microsoft Health dla telefonów Windows Phone. Zapraszam do oglądania!

Źródło: Windows Central