Znamy cenę akcesorium HP Lap Dock w Polsce

HP Lap Dock to akcesorium, które podobnie jak telefon HP Elite x3 jest skierowane głównie to zastosowań biznesowych. Flagowiec HP jest dostępny od października w Polsce i jak do tej pory jego cena nie została obniżona ani razu. Teraz dotarliśmy do ceny akcesorium HP Lap Dock, do którego możecie podłączyć bezprzewodowo telefon HP Elite x3, dzięki funkcji Continuum. Niestety jak się spodziewaliśmy cena jest bardzo wysoka.

Na stronie wsparcia technicznego HP pojawiła się cena laptopa, która wynosi aż 3075 zł. Należy jednak pamiętać, że jest to akcesorium przeznaczone wyłącznie do korzystania z funkcji Continuum. Laptop nie posiada własnego systemu ani podzespołów – to wszystko jest dostarczane przez telefon z użyciem wspomnianej wcześniej funkcji Continuum. Laptop posiada niższą cenę niż telefon, którego podstawowa wersja zaczyna się od 3699 zł. Jeżeli jednak chcemy wybrać model ze stacją dokującą to będziemy musieli zapłacić aż 3999 zł. To oznacza, że za pełny komplet tj. telefon, laptop oraz stację dokującą przyjdzie nam zapłacić blisko 7100 zł. To bardzo wysoka cena.

Specyfikacja techniczna HP Lap Dock:

  • Wyświetlacz: 12.5″ z podświetleniem krawędziowym LED, FHD (1920×1080), antyodblaskowy, UWVA IPS, 300 nitów
  • Dźwięk / obraz: zintegrowane głośniki stereo Bang & Olufsen, zintegrowane mikrofony z tłumieniem zakłóceń, słuchawki stereo
  • Złącza: 1 USB Type-C (dane, HP Elite x3 dokowanie / ładowanie), 2 USB Type-C (dane, zasilanie wyjście / wejście), 1 Micro HDMI, 1 jack słuchawkowy stereo
  • Wprowadzanie: podświetlana, odporna na zalania klawiatura z odpływem, touchpad
  • Wymiary i waga: 289 x 201 x 13.8 mm; 1 kg
  • Zasilanie: 4 komorowa bateria 45W, USB Type-C adapter

Warto również dodać, że ze stacji mogą skorzystać wszystkie telefony wyposażone w funkcję Continuum jak np. Alcatel IDOL 4s, Lumia 950 czy Lumia 950 XL. Na tę chwilę laptop nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, ale zainteresowani powinni mieć możliwość zakupu w oficjalnym sklepie HP już w przyszłym miesiącu. Czy ktoś jest chętny?