Zmieniliśmy szatę graficzną i czekamy na Wasze opinie!

Od dłuższego czasu były prowadzone prace nad zmianą wyglądu, które pochłonęły sporo czasu i nerwów. Wczoraj w godzinach wieczornych rozpoczęliśmy migrację do nowego wyglądu i część z Was zdążyła już wczoraj zauważyć i skomentować nowy wygląd. Do tej pory opinie były pochlebne co bardzo cieszy. Przed nami jednak praca dopiero się zaczyna ponieważ teraz postaramy się dopasować nasz portal jeszcze bardziej do Waszych potrzeb.

Postawiliśmy na szybkość, przejrzystość oraz nowoczesny wygląd. Mamy nadzieję, że ta mieszanka przypadnie Wam do gustu. Dzięki zastosowaniu elastycznego motywu strona będzie dobrze wyglądać zarówno na telefonach, tabletach jak i komputerach.

MSMobile.pl

W górnej części strony głównej tuż pod menu znajdziecie header z najbardziej istotnymi artykułami z ostatnich dni. Odwiedzając stronę na telefonach menu znajdziecie w prawym górnym rogu za pomocą którego dotrzecie do najważniejszych tematów poruszanych na portalu. Warto dodać, że menu będzie miało charaktery dynamiczny czyli będzie aktualizowane wraz pojawianiem się nowych informacji. Postanowiliśmy również, że nie będziemy zwiększać ilości reklam na stronie ponieważ wiemy jak bardzo potrafią denerwować. To oznacza, że nie natraficie na wyskakujące czy zajmujące cały ekran reklamy. Uprościliśmy również nasze logo, które zmniejszyło się oraz jest całe w kolorze białym.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym portalem i zgłaszania opinii, sugestii oraz wszelkiego rodzaju uwag. Chcemy aby nasi czytelnicy czuli się tutaj dobrze dlatego w dalszym ciągu będziemy dopasowywać wygląd portalu wedle Waszych zgłoszeń.