Zły to tytuł pierwszego audiobooka nagranego w całości smartfonem Nokia Lumia

Microsoft przygotował niespodziankę dla wszystkich posiadaczy telefonów Lumia z systemem Windows Phone. Już teraz możecie bezpłatnie pobrać książkę „Zły” Leopolda Tyrmanda na swojego smartfona. Wystarczy pobrać aplikację Audioteka a w niej możecie pobrać audiobooka, który został w całości nagrany telefonem Nokia Lumia 930.

Film promocyjny możecie zobaczyć na profilu Nokia Poland na Facebooku. Audiobook możecie pobrać bezpośrednio do Waszych telefonów za pomocą aplikacji Audioteka. Jest to serwis internetowy zajmujący się wyłącznie dystrybucją audiobooków w formacie do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze, na odtwarzaczach mp3, telefonach komórkowych, sprzęcie domowym, odtwarzaczach samochodowych (z płyty CD lub pamięci flash).

Audioteka jest kompatybilna ze wszystkimi smartfonami z systemem Windows Phone. Zapraszam do bezpłatnego pobierania.

[quote style=”1″ author=”Audioteka”]

Audiobook jest bezpłatny dla klientów Nokia, którzy pobiorą naszą aplikację na swoje urządzenia marki NOKIA (musi to być nowo pobrana aplikacja). Będzie on włączany częściami – start w przyszłym tygodniu, aczkolwiek my nagrywamy całość powieści i to całość będzie dostępna, ale partiami.
 
W tym momencie nie jest dostępny do zakupu, pierwsza część dostępna jest właśnie dla użytkowników Nokii

[/quote]

Pobierz Audioteka na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR