Microsoft aktualizuje aplikację Zdrowie i kondycja dla Windows Phone 8.1

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizację aplikacji Zdrowie i kondycja dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1. Najważniejszą zmianą w najnowszej wersji aplikacji jest włączenie funkcji krokomierza dla telefonów Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635 oraz Nokia Lumia 930.

Zdrowie i kondycja Bing dla Windows Phone 8.1

Aplikacja Zdrowie i kondycja Bing ułatwia utrzymanie wysokiej formy oraz oferuje narzędzia pomocne w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja oferuje cenne informacje na temat zdrowia, kondycji i żywienia, a także umożliwia korzystanie z monitorów, narzędzi i innych funkcji.

Dzięki technologii Nokia SensorCore pomiar naszej aktywności odbywa się bez większego wpływu na zużycie baterii. Nokia SensorCore pozwala aplikacjom na korzystanie ze specjalnych sensorów w telefonach Nokia Lumia bez obawy o zużycie baterii. Nokia stworzyła odpowiednie oprogramowanie oraz zaimplementowała nowe sensory w telefonie po to aby aplikacje służące do monitorowania naszej aktywności nie zużywały dużej ilości energii.

Funkcja będzie również dostępna dla telefonu Nokia Lumia 1520 jak tylko otrzyma aktualizację Lumia Cyan.

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Najnowsza wersja Zdrowie i kondycja posiada numer 3.0.3.332 i jest dostępna wyłącznie dla smartfonów z systemem Windows Phone 8.1.

Zdrowie i kondycja Bing

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Zdrowie i kondycja Bing Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR