• Programy
  • Komentarze: 0

Utrzymuj wysoką formę z aplikacją Zdrowie i kondycja Bing Beta dla Windows Phone 8

Microsoft opublikował w Sklepie Windows Phone nową aplikację z serii Bing – Zdrowie i kondycja. Aplikacja Zdrowie i kondycja Bing ułatwia utrzymanie wysokiej formy oraz oferuje narzędzia pomocne w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja oferuje cenne informacje na temat zdrowia, kondycji i żywienia, a także umożliwia korzystanie z monitorów, narzędzi i innych funkcji.

Zdrowie i kondycja Bing Beta Windows Phone

Ustaw swój dzienny cel kaloryczny, rejestruj spożywane posiłki i sprawdzaj informacje dotyczące wartości odżywczej ponad 300 000 produktów żywnościowych. Wybieraj spośród kilkuset różnych treningów i ćwiczeń, do których dołączone są szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy.

Za pomocą monitora GPS rejestruj czas, odległość, tempo i liczbę kalorii spalonych podczas marszu, biegu, jazdy na rowerze czy innych form aktywności. Wprowadź objawy, aby uzyskać informacje o możliwych problemach zdrowotnych dzięki interaktywnemu narzędziu do sprawdzania objawów. Synchronizuj dane monitorowania z innymi urządzeniami z systemem Windows 8.

Aplikację mogą pobrać bezpłatnie posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Zdrowie i kondycja Bing Beta

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Zdrowie i kondycja Bing Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR