• Akcesoria
  • Komentarze: 9

Zdjęcia niezaprezentowanego akcesorium Microsoft Treasure Tag WS-20

Microsoft zorganizował na 6 października konferencję, na której zostaną zaprezentowane nowe telefony Lumia 550, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Prawdopodobnie w trakcie tego wydarzenia poznamy również nowe akcesoria. Jednym z nich na pewno będzie nowy lokalizator Microsoft Treasure Tag WS-20.

Microsoft Treasure Tag WS-20

Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu możemy odnajdować nasze rzeczy takie jak klucze, bagaże czy inne przedmioty. Jest to kontynuacja obecnych lokalizatorów Nokia Treasure Tag WS-2 oraz Nokia Treasure Tag Mini WS-10.

Microsoft postanowił całkowicie zmienić wygląd z plastikowego na bardziej elegancki łącząc kolor czarny z metalem. Urządzenie będzie posiadać wsparcie dla konkurencyjnych platform iOS oraz Android. Nowy czujnik będzie również doskonale współpracował z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile z technologią Bluetooth LE.

WS-20

Niestety nie wiadomo jakie nowości pojawią się w nowej wersji lokalizatora w porównaniu z poprzednimi. Na pewno czujnik otrzyma wskaźnik informujący o stanie połączenia Bluetooth oraz o poziomie naładowania baterii.

Czy korzystacie z lokalizatorów? Jeżeli tak to napiszcie w jaki sposób. Podzielcie się również Waszymi wrażeniami odnośnie nowego modelu Treasure Tag. Kupicie odświeżoną wersję czujnika?

Źródło: FCC via Windows Central