Zdjęcia Microsoft otrzymują kolejną aktualizację dla Windows 10 Mobile

Jak poinformował Gabe za pomocą Twittera dzisiaj nie zobaczymy nowej kompilacji systemu Windows 10 Mobile dla testerów biorących udział w programie Windows Insider. Na otarcie łez możemy zaktualizować uniwersalną aplikację Zdjęcia Microsoft.

Zdjęcia Microsoft

Aplikacja awansowała na telefonach z wersji 15.820.15552.0 do wersji 15.902.19222.0. Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian ani poprawek jakie wprowadził do najnowszej odsłony aplikacji. Na pierwszy rzut oka również nie znalazłem żadnych zmian ani nowości.

Jeżeli zauważyliście jakieś inne nowości lub poprawki to podzielcie się informacjami w komentarzach poniżej.

Kod QR
 • Konrad Uroda-Darłak

  U mnie jak na razie brak aktualizacji w sklepie :s

 • Damian Kieras

  Co ogólnie powiecie na temat aktualnej wersji W10M? Myślicie, że będzie ten system w ogóle warty uwagi?

  (Czy zakupione aplikacje w tej chwili w sklepie na WP 8.1 będą też miały status ‚kupiony’ w nowym sklepie W10M?’

  PS. Nie jestem testerem W10M

  • Sporo informacji o Windows 10 Mobile znajdziesz odwiedzając tag Windows 10 Mobile (kliknij). Odnośnie zakupionych aplikacji to jeżeli będą dostępne dla W10M to będziesz mógł je pobrać bezpłatnie.

  • Michael

   Na chwilę obecną wątpię ..

 • Darek Devski

  Wczoraj przesiadlem się z 8.1 na 10 i choc czasem wywala z aplikacji to już nie wracam do 8.1 a tak wogole Windows rozwala androida i nie mowie o telefonach za 400 500 zl tylko już znacznie droższych i teoretycznie lepszych

  • Darek Cullen

   hahahaha. Windows rozwala androida ?.. Weź mnie nie rozmieszaj. ;). WP do Androida wiele brakuje. A sami pracownicy microsoftu prywatnie używają telefonów z Androidem lub Apple iOS ;). Przypadek. Nie wydaje mi się. Oni sami już nie wierzą w system Windows Phone. Chociaż ja sam posiadam Lumie 520.

   • Wookash

    To że pracownicy MS nie posiadają jego telefonów nie świadczy o tym, że to jakiś syf.. To że pracujesz w firmie „S”, nie oznacza że okleisz sobie samochód ich reklamami.. Ilu pracowników Apple nie używa iOS ? – Wielu.

    Miałem Androida przez 5 lat i przesiadłem się na WP i nawet na głównym telefonie używam W10MIP – jest milion razy lepiej niż Android do 2 tygodni od zakupu.. i wcale nie muszę się zastanawiać czym zastąpić niedostępne z Androida aplikacje – są wszystkie których potrzebuję.

    • Darek Devski

     Ja zawsze uzywalem Androida i początki z Windowsem tez były ciężkie ale teraz widzę roznice i uwazam ze Windows zjada Androida . Telefon z takimi bebechamii jak 640 po paru dniach nie nadaje sie do użytku a Lumia smiga jak szalona i nie trzeba w to Wierzyc tylko sprawdzić samemu

 • WITOLD

  Woli informacji aktualizują się MSN Wiadomości OneNote MSN Pogoda Filmy iTV Wiadomości Pozdrówka !!!