[Aktualizacja] Zdjęcia kontaktów wracają do telefonów Windows 10 Mobile

We wrześniu informowaliśmy Was o znikających zdjęciach kontaktów w telefonach z systemem Windows 10 Mobile korzystających z konta Outlook. Teraz już wiadomo, że błąd spowodowany był migracją serwerów po stronie Microsoft. Przeglądając dzisiaj Centrum opinii znalazłem zgłoszenia, w których użytkownicy informują, że zdjęcia kontaktów wróciły do ich telefonów po dłuższej przerwie.

Problem znikających zdjęć kontaktów dotyczył wszystkich użytkowników telefonów Windows 10 Mobile bez względu na posiadaną kompilację systemu. Zdjęcia znikały zarówno na oficjalnych wersjach jak i testowych kompilacjach Windows Insider. Wygląda na to, że wszystko wraca pomału do normy ponieważ użytkownicy zgłaszają, że zdjęcia wracają do ich telefonów.

Niestety na moim koncie zdjęcia jeszcze się nie pojawiły a to oznacza, że Microsoft przywraca usunięte zdjęcia falami. Dajcie znać czy na Waszych telefonach kontakty zostały uzupełnione o usunięte jakiś czas temu zdjęcia.

Aktualizacja 2016-12-18

Dzisiaj otrzymałem kilka zgłoszeń od naszych czytelników odnośnie zdjęć kontaktów, które powróciły do ich telefonów. Na moich telefonach również pojawiły się zdjęcia kontaktów. Jak widać proces przywracania jest rozciągnięty w czasie i nie wszyscy użytkownicy odzyskują utracone zdjęcia w tym samym czasie. Jestem ciekawy czy zdjęcia wróciły na Waszych telefonach.