Zapisz się na beta testy aplikacji AutoMapa dla Windows Phone!

Dzisiaj producent aplikacji AutoMapa udostępnił możliwość przystąpienia do beta testów aplikacji dla systemu Windows Phone. Tej aplikacji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to najpopularniejsza aplikacja nawigacyjna w Polsce, która od dłuższego czasu dostępna jest już dla konkurencyjnych platform Android oraz iOS.

AutoMapa Windows Phone

Aplikacja, według producenta, będzie posiadać identyczne możliwości jak na konkurencyjnych platformach. Jeżeli jesteście zainteresowani przystąpieniem do beta testów to spieszcie się. Rejestracji możecie dokonać na poniższej stronie podając adres swojego konta Microsoft, na który zostanie przesłana informacja o dalszych krokach.

[textblock style=”1″]http://www.automapa.pl/pl/wsparcie/wersja-beta/windowsphonebeta/[/textblock]

Czy przystąpicie do beta testów? Dajcie znać w komentarzach czy udało Wam się zapisać do testów aplikacji AutoMapa dla Windows Phone. Warto również dodać, że aplikacja podobno poprawnie działa na telefonach z systemem Windows 10 Mobile.

[quote style=”1″ author=”AutoMapa”]W czasie trwania beta testów mapy Polski i Europy dostępne będą bezpłatnie dla wszystkich użytkowników uczestniczących w programie. Po jego zakończeniu AutoMapa zostanie udostępniona w Windows Phone Store[/quote]

Kod QR

Źródło: dobreprogramy