Zapisz się do testów aplikacji Skype Translator Preview dla Windows 8.1

Dzisiaj ruszyły zapisy do fazy testowej aplikacji Skype Translator Preview dla komputerów z systemem Windows 8.1. Aplikacja tłumaczy nasze rozmowy głosowe oraz wideo w momencie wypowiadania przez nas zdań, dzięki czemu osoba siedząca po drugiej stronie i mówiąca w innym języku jest w stanie zrozumieć to co my mówimy w naszym języku. Jeżeli chcesz być jedną z pierwszych osób, która przetestuje nową aplikację to zapisz się już teraz!

Skype Translator znacząco ułatwi komunikację ponieważ nie jest istotne czy mówisz płynnie w obcym języku – teraz aplikacja przetłumaczy to co mówisz bez względu na Twoją znajomość obcego języka. Wszystkie tłumaczenia odbywają się w czasie rzeczywistym!

Program Preview jest darmowy i każdy może do niego przystąpić. Na tę chwilę dostępny jest jedynie dla komputerów oraz tabletów z systemem Windows 8.1. Nie wiadomo czy Microsoft postanowi również stworzyć aplikację dla telefonów Windows Phone, starszych wersji Windows oraz OS X. Z pewnością Microsoft stanie na wysokości zadania ale niestety na obecną chwilę żadne terminy ani wstępne informacje nie ujrzały światła dziennego.

Skype Translator w programie Preview będzie dostępny jedynie w kilku językach, w których zabraknie polskiego. Dostępne są takie języki jak Angielski, Włoski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski oraz inne.

Dajcie znać czy zapisaliście się do programu i z jakich języków chcielibyście skorzystać w wersji testowej aplikacji Skype Translator. Zapraszam do dyskusji!