Zakończenie programu publicznych beta testów aplikacji AutoMapa

Dzisiaj otrzymałem wiadomość od producenta aplikacji AutoMapa o zakończeniu publicznych beta testów. Testy zakończą się w najbliższą niedzielę czyli 8 maja. W wiadomości znajdziemy również podziękowania za zgłoszone sugestie i uwagi. Zakończenie testów to również informacja, że już w niedługim czasie w sklepie pojawi się produkcyjna wersja aplikacji.

AutoMapa to z pewnością jedna z lepszych nawigacji i to zarówno dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 jak i Windows 10 Mobile. Dobra informacja to rychłe pojawienie się produkcyjnej wersji. Obawiam się jednak, że wraz z nią nasze aktualne licencje z wersji beta przestaną być ważne a to oznacza, że za możliwość skorzystania z nawigacji będziemy musieli zapłacić.

Dla osób, które nie zamierzają kupować pełnej wersji nawigacji mam również dobrą wiadomość. W niedługim czasie producent aplikacji zamierza wystartować z nowym programem beta testów. Przypominam, że użytkownicy biorący udział w testach aplikacji mogą z niej korzystać bezpłatnie. Jak tylko otrzymam informację o zapisach to niezwłocznie poinformuję Was o tym fakcie na portalu.

Źródło: własne