Zakończenie programu publicznych beta testów aplikacji AutoMapa

Dzisiaj otrzymałem wiadomość od producenta aplikacji AutoMapa o zakończeniu publicznych beta testów. Testy zakończą się w najbliższą niedzielę czyli 8 maja. W wiadomości znajdziemy również podziękowania za zgłoszone sugestie i uwagi. Zakończenie testów to również informacja, że już w niedługim czasie w sklepie pojawi się produkcyjna wersja aplikacji.

AutoMapa to z pewnością jedna z lepszych nawigacji i to zarówno dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 jak i Windows 10 Mobile. Dobra informacja to rychłe pojawienie się produkcyjnej wersji. Obawiam się jednak, że wraz z nią nasze aktualne licencje z wersji beta przestaną być ważne a to oznacza, że za możliwość skorzystania z nawigacji będziemy musieli zapłacić.

Dla osób, które nie zamierzają kupować pełnej wersji nawigacji mam również dobrą wiadomość. W niedługim czasie producent aplikacji zamierza wystartować z nowym programem beta testów. Przypominam, że użytkownicy biorący udział w testach aplikacji mogą z niej korzystać bezpłatnie. Jak tylko otrzymam informację o zapisach to niezwłocznie poinformuję Was o tym fakcie na portalu.

Źródło: własne

 • Jacek Sowiński

  Witam . U mnie już padło chciałem wpisać trasę i pokazało mi zakup licencje wchodzę w zakup i nie łączy ze sklepem .

  • pkonrad

   U mnie wszystko działa, ale nowej licencji już niestety nie da się kupić. Do tej pory można było zarejestrować kolejną licencję na innego maila za 0 zł, w tej chwili wyskakuje już błąd, ale licencje które były kupione wcześniej działają bez problemu.

 • jubi111

  Aktualizacja map 16.04

  • pkonrad

   Nie u wszystkich, tzn. tylko u tych którzy mieli zaznaczony serwer testowy. W najnowszej dostępnej wersji RC2 nie ma już tej opcji, ale jeśli miałeś ją zaznaczoną w starszej wersji AutoMapy, to po aktualizacji do RC2 pamięta ten wybór i jest dostępny update map. Osoby które we wcześniejszej wersji nie miały zaznaczonego serwera testowego, w nowej wersji RC2 już nie mogą tego uczynić.

   • Zgadza się. U mnie widoczne są tylko mapy w wersji 1602.

    • pkonrad

     A nie macie przypadkiem appx z ostatnią wersją Beta AutoMapy, lub wersją RC1 (nie RC2) ??

     • Poszukaj na forum. Może będzie.

 • Jacek Sowiński

  A możecie wpisać trasę i żeby AutoMapa prowadziła , ja już nie mogę a miałem licencje do 2018

 • Patryk

  Mam licencję do 2017r. Dzisiaj wpisałem trasę.i o dziwo Hołek bezbłędnie poprowadził mnie bez kłopotu w dane miejsce.Nie było żadnych problemów.Zobaczymy jutro,maila również otrzymałem.Posiadam wersję 1602

  • Wolny Strzelec

   Aktualizowałaś może dziś AutoMapę przez Sklep. Mam działającą wersja 1604. I obawiam się, że aktualizacja dzisiejsza sklepowa spowoduje zamknięcie AutoMapy. Coś takiego, jak MS zrobił z Beamerem i innymi apkami.