• Programy
  • Komentarze: 44

Zainstaluj ręcznie najnowszą wersję Facebook Beta dla Windows 10 Mobile!

Wczoraj w Sklepie Windows pojawiła się nowa, uniwersalna aplikacja Facebook Beta dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Niestety była dostępna jedynie przez krótki okres czas. Jeżeli nie zdążyliście jej pobrać ze Sklepu to na naszym forum pojawił się plik do ręcznej instalacji.

Facebook Beta Windows 10 Mobile

Jak zainstalować aplikację Facebook Beta?

  • Pobierz paczkę ZIP z aplikacją z tego odnośnika.
  • Rozpakuj paczkę i uruchom aplikację FacebookDeploy.exe
  • Podłącz telefon, odblokuj ekran i włącz tryb deweloperski (menu > ustawienia > aktualizacje i zabezpieczenia > dla deweloperów > tryb dewelopera).
  • Kliknij opcję Deploy w aplikacji na komputerze.

Aby aplikacja FacebookDeploy zadziałała musicie posiadać na komputerze zainstalowaną aplikację Visual Studio. Jeżeli jeszcze jej nie macie to możecie ją pobrać z tego odnośnika. Dajcie znać czy udało Wam się zainstalować najnowszą aplikację Facebook Beta. Podzielcie się również Waszymi wrażeniami z użytkowania.

[info]Jeżeli korzystacie z niestandardowych ustawień rozmiaru czcionki w Waszych telefonach z systemem Windows 10 Mobile i aplikacja Facebook Beta nie wyświetla się prawidłowo (brakuje ustawień i poszczególnych opcji) to musicie zwiększyć skalowanie. Przy większym skalowaniu aplikacja powinna działać poprawnie. Więcej o skalowaniu rozmiaru czcionki w Windows 10 Mobile znajdziecie w tym artykule.[/info]

Źródło: Forum