• Programy
  • Komentarze: 0

Zainstaluj PizzaPortal i odbierz 30 PLN na dowolne zamówienie!

Jeżeli posiadasz telefon Lumia 530, Lumia 630, Lumia 635 lub Lumia 930 to możesz skorzystać z promocji przygotowanej przez Microsoft i aplikację PizzaPortal. Zainstaluj aplikację i złóż zamówienie online a otrzymasz 30 złotych. Spieszcie się bo ilość promocyjnych kodów jest ograniczona!

Już od 29 września z Nokia Lumia dostajesz więcej niż inni! Promocją zostały objęte aż cztery modele telefonu: Nokia Lumia 930, 635, 630 oraz 530. Wybierzcie ten, który podoba Wam się najbardziej, a bon o wartości 30 zł będzie Wasz! Wystarczy, że pobierzecie lub zaktualizujecie aplikację PizzaPortal.pl, a za złożone zamówienia zapłacicie mniej – kod rabatowy pojawi się automatycznie w aplikacji mobilnej PizzaPortal.

Znajdziecie w niej ponad 2000 restauracji specjalizujących się nie tylko w smakach włoskich, ale również w kuchni polskiej, azjatyckiej, indyjskiej, meksykańskiej czy amerykańskiej, a to wszystko w ponad 400 polskich miastach! Nieustannie pracujemy i rozwijamy naszą aplikację na platformę Windows Phone. Za swoje ulubione dania, możecie już płacić online przy użyciu kart Visa i MasterCard. Bez problemu skorzystacie też z opcji używania kodów rabatowych obowiązujących na PizzaPortal. Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

[notice]Kod rabatowy ma wartość 30 zł, ważny jest przy płatności online, w restauracjach dostępnych na PizzaPortal.pl i oferujących płatność online. Kod do wykorzystania raz. Kod pojawi się automatycznie w aplikacji mobilnej PizzaPortal.pl zainstalowanej na telefonie Nokia Lumia 930, 635, 630 oraz 530. Liczba kodów jest ograniczona.[/notice]

Pobierz PizzaPortal na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Oficjalny blog PizzaPortal.pl