Zainstaluj aplikację Gadżety oraz nowy ekran podglądu dla Windows 10 Mobile

Jeżeli chcecie już teraz wgrać najnowsze aplikacje jakie znajdują się w telefonach Lumia 950 oraz Lumia 950 XL to doskonale trafiliście. Przed kilkoma minutami znalazłem stronę, z której można pobrać takie aplikacje jak Gadżety, odświeżony ekran podglądu czy Continuum. Zapraszam do pobierania!

Gadżety i Ekran podglądu w Windows 10 Mobile

Zarówno aplikacja Gadżety jak i Ekran podglądu działają bez żadnych problemów na telefonie Lumia 1520. Jak widać na powyższym zrzucie ekranu aplikacja Gadżety ułatwia wyszukiwanie i konfigurowanie akcesoriów oraz zarządzanie nimi. Ponadto aplikacja będzie mogła aktualizować oprogramowanie w naszych akcesoriach jak np. w stacji dokującej Display Dock. Program ten zastąpi aplikację Koncentrator urządzeń. Ekran podglądu został dostosowany do wyglądu nowego systemu oraz otrzymał funkcję znaną z Windows Phone 8.1 czyli możliwość ustawienia zdjęcia w tle. Funkcja audio również otrzymała nową wersję i zmieniła nazwę na Korektor – poniżej zrzut ekranu.

Korektor

Niestety aplikacja Continuum nie będzie działać na Waszych telefonach. Instalacja przebiegnie bez problemów natomiast próba uruchomienia zakończy się fiaskiem. Wśród aplikacji znajduje się również kilka innych tytułów takich jak DevicesFlow czy FieldTest. Niektóre z tych aplikacji to programy przygotowane przez amerykańską sieć AT&T.

Skąd pobrać aplikacje?

Pliki dostępne pod tym adresem.

Jak zainstalować aplikacje?

Najprościej podłączyć telefon do komputera i przegrać pliki w formacie xap lub appx do pamięci telefonu lub na kartę pamięci. Następnie z poziomu eksploratora plików odszukujemy przegrane pliki i uruchamiamy je.

Jeżeli sprawdziliście również pozostałe aplikacje to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej czy zauważyliście coś nowego.

Źródło: Reddit