Zaczyna się pojawiać aktualizacja Lumia Black dla telefonów Nokia Lumia z sieci Play

Dobra informacja dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia 920 w sieci Play. Otrzymałem potwierdzenie od jednego z naszych czytelników, że wczoraj późnym wieczorem zaktualizował swój telefon do najnowszej wersji oprogramowania Lumia Black.

Aktualizacja Lumia Black na telefonie Nokia Lumia 925

Oprogramowanie Lumia Black dla Lumii 920 w wersji 3051.40000.1349.00xx jest już dostępne dla wersji wszystkich wariantów. Koniecznie sprawdźcie również dostępność aktualizacji na telefonach Nokia Lumia 820 ponieważ istnieje duża szansa, że oprogramowanie jest już dostępne pomimo statusu Coming soon.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy przejść kolejno do menu > ustawienia > aktualizacje > sprawdź aktualizację. Pamiętajcie aby naładować baterię i uzbroić się w cierpliwość.

Szczegółową listę zmian i poprawek znajdziecie w artykule Aktualizacja oprogramowania Lumia Black wystartowała globalnie! Zachęcam również do przeczytania artykułu Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Lumia Black na telefonach Nokia Lumia WP8?

Update 1

Aktualizacja Lumia Black z sieci Play jest już dostępna dla telefonów Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 720, Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920!