Zaczyna się pojawiać aktualizacja Lumia Black dla telefonów Nokia Lumia z sieci Play

Dobra informacja dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia 920 w sieci Play. Otrzymałem potwierdzenie od jednego z naszych czytelników, że wczoraj późnym wieczorem zaktualizował swój telefon do najnowszej wersji oprogramowania Lumia Black.

Aktualizacja Lumia Black na telefonie Nokia Lumia 925

Oprogramowanie Lumia Black dla Lumii 920 w wersji 3051.40000.1349.00xx jest już dostępne dla wersji wszystkich wariantów. Koniecznie sprawdźcie również dostępność aktualizacji na telefonach Nokia Lumia 820 ponieważ istnieje duża szansa, że oprogramowanie jest już dostępne pomimo statusu Coming soon.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy przejść kolejno do menu > ustawienia > aktualizacje > sprawdź aktualizację. Pamiętajcie aby naładować baterię i uzbroić się w cierpliwość.

Szczegółową listę zmian i poprawek znajdziecie w artykule Aktualizacja oprogramowania Lumia Black wystartowała globalnie! Zachęcam również do przeczytania artykułu Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Lumia Black na telefonach Nokia Lumia WP8?

Update 1

Aktualizacja Lumia Black z sieci Play jest już dostępna dla telefonów Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 720, Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920!

 • Błażej Zając

  lepiej późno niż w cale 🙂

 • kalnikow

  Play przespał o cały miesiąc 😛

 • Rafal

  Na mojej L820 już od wczoraj jest Black z PLAY 😉

 • Czarny AliBaba

  Pobrane

 • kasia

  720, 625 i 520 również available 😉

 • Mateusz

  witam, mam mały problem, posiadam telefon Nokia Lumia 520 zakupiony w szwajcarskim Swisscom’ie, lecz w Polsce gdy wkładam kartę PLAY woła o PIN lecz Swisscom twierdzi że smartphony w ich sieci nie posiadają simlocków a ja na karcie też nie posiadam PIN-u, gdy anuluje wpisywanie PIN i w ustawieniach wyszukuję sieć to znajduje PLAY lecz wyżej widnieje komunikat że sieć ta nie jest aktywna… 🙁 i tu moje pytanie czy da się to jakoś ominąć poprzez akutalizację z PLAY, czy zacznie sieć działać czy nie ma na to szans? lub co mogę w tej sytuacji zrebić? byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje