Zaawansowana aplikacja do robienia zdjęć OneShot bezpłatna!

OneShot to jedna z pierwszych aplikacji fotograficznych, która korzystała z najnowszych możliwości oprogramowania Amber. Dzięki temu aplikacja potrafi nakładać zaawansowane filtry graficzne w czasie rzeczywistym w trakcie robienia zdjęć naszym telefonem. Poznaj fotograficzną aplikację OneShot.

OneShot Windows Phone

Jeżeli szukasz zaawansowanej aplikacji do robienia zdjęć to koniecznie zapoznaj się z OneShot. Dzięki aplikacji możemy zmieniać w czasie rzeczywistym filtry (Vintage, Nashville, Green Pop, 1977, Lomo i wiele więcej), kontrast, jasność, nasycenie, balans bieli, przesłonę, scenę, ISO oraz ostrość. Aplikacja została stworzona przede wszystkim dla właścicieli najlepszego fotograficznego smartfonu jakim jest Nokia Lumia 1020 ale pozostali posiadacze telefonów WP8 również mogą skorzystać z zaawansowanych funkcji OneShot.

Do tej pory za aplikację należało zapłacić 6,99zł. Od teraz możecie pobierać OneShot bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lud kodu QR. Program przeznaczony wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8.

OneShot

Cena: bezpłatne

Wydawca: BrilliantVision

Pobierz OneShot na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR