YouTube otrzymuje kolejną aktualizację i powraca do starej wersji aplikacji

Niestety Microsoftowi oraz Google nie udało się dojść do konsensusu czego efektem jest nowa wersja aplikacji YouTube. Ciężko nazwać to aplikacją ponieważ to zwykłe przekierowanie do strony mobilnej YouTube. Wracamy do punktu wyjścia a o nowej wersji opartej na HTML5 na razie nic nie wiadomo.

YouTube - bład na telefonach Windows Phone

Od pewnego czasu Google zablokowało dostęp do filmów dla użytkowników Windows Phone. Po włączeniu aplikacji YouTube pojawiał się komunikat o błędzie. Microsoft postanowił wydać nową „aplikację” aby przywrócić możliwość oglądania filmów na smartfonach z WP na pokładzie.

Nowa wersja YouTube 3.2.0.0 to brak możliwości pobierania filmów, zarządzania kontem oraz brak jakichkolwiek powiadomień. Jeżeli komuś nie odpowiada takie rozwiązanie problemu to zachęcam do obejrzenia takich aplikacji jak MetroTube, myTube czy PrimeTube.

Pobierz aplikację [label style=”3″]YouTube[/label] ze sklepu Windows Phone

YouTube - sklep Windows PhoneKod QR - YouTube
  • Konrad Uroda-Darłak

    Żałosne …

  • Marian Szutiak

    Wg mnie jedynym powodem blokowania poprzednich wersji tej aplikacji przez Google było to, że została stworzona przez Microsoft. Jest wiele klientów Youtube, które nie wyświetlają reklam, pozwalają zapisać filmy w pamięci urządzenia i wiele więcej, a Google się ich nie czepia…