• Nokia
  • Komentarze: 0

Wyszukuj polecane aplikacje w sklepie Windows Phone z AppSocial Beta

W sklepie pojawiła się aplikacja AppSocial Beta, która zastępuje aplikację App Highlights Social Beta. Dzięki aplikacji możemy przeglądać aplikacje, które są rekomendowane przez użytkowników jak i firmę Nokia. Zobacz możliwości aplikacji w dalszej części artykułu.

AppSocial BetaAppSocial BetaAppSocial Beta

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]App Social BETA to fascynujący sposób, by odkryć świetne aplikacje na telefon Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Przeglądaj szeroką gamę kolekcji, twórz listy aplikacji, udostępniaj swoje kolekcje i zajmuj najwyższe miejsca na tablicy zwycięzców![/quote]

Możliwości aplikacji AppSocial Beta:

  • Możesz przeglądać mnóstwo różnych list aplikacji dzięki firmie Nokia i użytkownikom App Social BETA na całym świecie.
  • Podczas przeglądania możesz podziękować użytkownikom za świetne listy aplikacji
  • Zaloguj się, aby tworzyć i udostępniać listy aplikacji znajomym i całemu światu. Twoje listy otrzymają podziękowania i będą obserwowane.
  • Wyszukuj znajomych i znane osoby. Możesz je obserwować i mieć dostęp do ich list aplikacji.

Jeżeli wcześniej w Twoim telefonie znajdowała się aplikacja Popularne aplikacje beta to w sklepie Windows Phone powinieneś zobaczyć aktualizację o nazwie AppSocial Beta. App Highlights Beta służy tylko i wyłącznie do migracji konta a nowi użytkownicy powinni instalować aplikację AppSocial Beta. Instrukcja migracji znajduje się na stronie betalabs.nokia.com. Aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8.

Pobierz aplikację [label style=”1″]AppSocial Beta[/label] ze sklepu Windows Phone

AppSocial Beta - sklep Windows PhoneKod QR - AppSocial Beta