• Nokia
  • Komentarze: 0

Wyślij do w nowej wersji 2.2.1.4 do pobrania ze sklepu Windows Phone

W sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna wersja aplikacji Wyślij do 2.2.1.4 dla telefonów Nokia Lumia z systemem WP8. Dzięki aplikacji możemy wyświetlać multimedia z naszego telefonu bezpośrednio na innych urządzeniach podłączonych do tej samej sieci Wi-Fi.

Wyślij do 2.2.1.4 - Nokia Lumia Windows Phone 8Wyślij do 2.2.1.4 - Nokia Lumia Windows Phone 8Wyślij do 2.2.1.4 - Nokia Lumia Windows Phone 8

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Ciesz się zdjęciami, filmami i muzyką na innych urządzeniach sieciowych (obsługujących DLNA), korzystając z funkcji Wyślij do, by połączyć się w ramach tej samej sieci Wi-Fi. Odkryj urządzenia, z którymi możesz się połączyć w sieci Wi-Fi, korzystając z funkcji Wyślij do. Mogą to być inteligentne telewizory, odtwarzacze Blu-ray, komputery czy tablety.
Obecnie nie można połączyć się z PS3 ani strumieniowo przesyłać mediów z chmury, korzystając z funkcji Wyślij do.
Najnowsza wersja oferuje lepszą łączność Wi-Fi, dzięki czemu będzie współpracować z nowymi urządzeniami i aktualizacjami oprogramowania sprzętowego.
Zaktualizuj swój telefon do najnowszej wersji oprogramowania sprzętowego, zanim pobierzesz i zainstalujesz tę aplikację.[/quote]

Pobierz aplikację [label style=”1″]Wyślij do[/label] ze sklepu Windows Phone

Wyślij do - sklep Windows PhoneKod QR - Wyślij do