• Gry
  • Komentarze: 0

Wyścigi skuterów wodnych Riptide GP2 już dostępne dla Windows Phone oraz Windows

Największą zaletą uniwersalnych aplikacji jest to, że raz kupione mogą być pobierane bezpłatnie na pozostałych urządzeniach. Dobra wiadomość jest taka, że coraz więcej spotkać możemy takich aplikacji a dodatkowo proces ten z całą pewnością przyspieszy po premierze systemu Windows 10. Riptide GP2 to właśnie kolejna gra, którą możecie kupić i pobierać na pozostałych urządzeniach.

Riptide GP2 to wyścigi skuterów wodnych. Gra posiada znakomitą oprawę graficzną oraz płynną rozgrywkę. Zachęcam do obejrzenia powyższego filmu promocyjnego przygotowanego przez producenta gry.

Grę możecie pobrać na telefony z systemem Windows Phone 8.1 oraz na komputery z systemem Windows 8.1 i Windows 10. Niestety wersja próbna dostępna jest wyłącznie dla komputerów.

Wyścigi dostępne są również dla telefonów z 512MB pamięci RAM. Plik instalacyjny do ściągnięcia waży 64MB. Za grę przyjdzie nam zapłacić 9,99zł ale pamiętajcie, że raz kupioną grę możecie pobrać na pozostałych urządzeniach. Czy ktoś z Was skusi się na wodne szaleństwo?

Pobierz Riptide GP2 na Windows 8.1

Pobierz Riptide GP2 na Windows Phone 8.1

sklep Windows PhoneKod QR