• Gry
  • Komentarze: 1

Wyścigi Hot Rod Racers dostępne w nowej wersji w Sklepie Windows Phone

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja dla gry Hot Rod Racers w wersji 1.0.2.0 przygotowanej przez Miniclip SA, twórcę popularnej gry Rail Rush. Naszym celem w grze jest rozbudowa naszego Hot Roda i wygrywanie kolejnych wyścigów równoległych.

Hot Rod Racers dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8

Wyścigi odbywają się na ulicach miast. Do ukończenia mamy aż 13 różnych epizodów. Nasze szanse na wygraną możemy zwiększać ulepszając nasz samochód lub uderzając w auto przeciwnika w trakcie wyścigu. W grze mamy do wyboru kilka trybów gry a w tym dodge traffic cones, jump off ramps, avoid walls i wiele więcej.

Sterowanie jest banalnie proste. Wystarczy odpowiednio wystartować a następnie zmieniać biegi w odpowiednim czasie i ewentualnie używać nitro. Już po pierwszym wyścigu opanujecie sterowanie.

Gra jest dostępna dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Hot Rod Racers działa płynnie na mojej Lumii 925. Niestety producent gry nie udostępnił szczegółowej listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej odsłony swojej aplikacji. Pobierzcie grę bezpłatnie już teraz klikając w poniższy odnośnik lub skanując kod QR.

Hot Rod Racers

Cena: bezpłatne

Wydawca: Miniclip SA

Pobierz Hot Rod Racers na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR