• Gry
  • Komentarze: 1

Wyścigi Hot Rod Racers dostępne w nowej wersji w Sklepie Windows Phone

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja dla gry Hot Rod Racers w wersji 1.0.2.0 przygotowanej przez Miniclip SA, twórcę popularnej gry Rail Rush. Naszym celem w grze jest rozbudowa naszego Hot Roda i wygrywanie kolejnych wyścigów równoległych.

Hot Rod Racers dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8

Wyścigi odbywają się na ulicach miast. Do ukończenia mamy aż 13 różnych epizodów. Nasze szanse na wygraną możemy zwiększać ulepszając nasz samochód lub uderzając w auto przeciwnika w trakcie wyścigu. W grze mamy do wyboru kilka trybów gry a w tym dodge traffic cones, jump off ramps, avoid walls i wiele więcej.

Sterowanie jest banalnie proste. Wystarczy odpowiednio wystartować a następnie zmieniać biegi w odpowiednim czasie i ewentualnie używać nitro. Już po pierwszym wyścigu opanujecie sterowanie.

Gra jest dostępna dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Hot Rod Racers działa płynnie na mojej Lumii 925. Niestety producent gry nie udostępnił szczegółowej listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej odsłony swojej aplikacji. Pobierzcie grę bezpłatnie już teraz klikając w poniższy odnośnik lub skanując kod QR.

Hot Rod Racers

Cena: bezpłatne

Wydawca: Miniclip SA

Pobierz Hot Rod Racers na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • Błażej Zając

    w grze bardzo denerwujące jest to, iż jak nie masz tzw gwiazdek to przy kupnie nowego auta lub zamontowaniu nowych komponentów trzeba czekać aż minie odpowiednia liczba czasu… niestety albo jest jakiś błąd bo np montując silnik lvl 4 pokazało mi czas 10min lecz po jakimś czasie zauważyłem zmianę z 10 min na 1300 godz jakaś paranoja to co mam czekać 2 miesiące 🙁 jakaś kpina… rozumiem dzień, dwa ale dwa miesiące !!!!