Wyniki ankiety: Windows 10 Mobile jest gotowy do codziennej pracy!

Na początku tego tygodnia przygotowałem ankietę dotyczącą najnowszej, stabilnej wersji systemu Windows 10 Mobile. Serdecznie dziękuję wszystkim za oddane głosy. Wyniki ankiety mówią same za siebie. Blisko 85% ankietowanych odpowiedziało, że z systemu można korzystać na co dzień! To doskonały rezultat, który przeczy powszechnej opinii dotyczącej tego, że system Windows 10 Mobile jest niedopracowany. Zapraszam do zapoznania się z wynikami.

Wyniki ankiety Windows 10 Mobile

W ankiecie zapytaliśmy naszych czytelników czy najnowsza, stabilna wersja systemu Windows 10 Mobile (rozgałęzienie Threshold 2, kompilacja 10586.318) nadaje się do codziennej pracy. Na powyższym wykresie widoczne są wyniki a poniżej opis oraz krótkie podsumowanie.

W ankiecie wzięło udział 511 osób. z czego ponad 60% ankietowanych potwierdziło, że system posiada jeszcze kilka niedociągnięć jednak Windows 10 Mobile jest już gotowy i nadaje się do pracy na co dzień. 24% osób biorących w ankiecie jest w pełni zadowolona z systemu i z pewnością poleciłaby go pozostałym osobom. Łącznie daje nam to blisko 85% osób, które uważają, że system Windows 10 Mobile sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Pamiętajmy również, że system jest stale rozwijany więc obecne bolączki i niedoskonałości z całą pewnością zostaną wyeliminowane już w niedalekiej przyszłości.

Jedynie niecałe 8% osób jest niezadowolone i uważa, że system posiada liczne błędy i zdecydowanie odradza używanie tego systemu. Z ankiety dowiadujemy się również, że ponad 8% z Was nie otrzymało jeszcze oficjalnej aktualizacji.

Skąd więc tak wiele negatywnych opinii w Internecie o systemie Windows 10 Mobile? Doskonale sprawdzi się w tym wypadku Zasada Pareta, według której 20% użytkowników generuje aż 80% negatywnych opinii…

Czy jesteście zaskoczeni wynikami ankiety? Na koniec chciałbym raz jeszcze podziękować wszystkim za udział w naszej ankiecie. Jeżeli macie pomysły na kolejną ankietę to dajcie znać w komentarzach poniżej.