Wyniki ankiety: Na którą nowość w Windows 10 dla telefonów czekasz najbardziej?

Przez ostatni tydzień na portalu mogliście wziąć udział w ankiecie dotyczącej nowości w systemie Windows 10 dla telefonów. Każdy z Was mógł wybrać aż trzy elementy spośród jedenastu, które najbardziej lubi w tym smartfonie. Oddaliście łącznie 786 głosów. Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w ankiecie i zapraszam do obejrzenia wyników.

Wyniki ankiety Windows 10 dla telefonów

Na pierwszym miejscu znalazł się odświeżony ekran startowy, który zebrał aż 153 głosy co daje blisko 19,5% wszystkich oddanych głosów. Drugie miejsce przypadło rozbudowanemu centrum akcji, które zebrało 117 głosów. Brązowy medal ze 112 głosami przypadł nowemu wyglądowi ustawień telefonu. Tuż za podium znalazła się możliwość odpowiadania na wiadomości w pasku powiadomień oraz nowa przeglądarka Spartan. Najmniej głosów bo zaledwie 14 zebrała integracja wiadomości SMS z aplikacją Skype.

W tym miesiącu Microsoft udostępni wersję testową systemu Windows 10 Technical Preview dla wszystkich osób, które wezmą udział w programie Windows Insider, więc już niebawem będziemy mogli przetestować większość z powyższych funkcji.

Jeżeli chcecie poznać opinię innych użytkowników o systemie Windows Phone to czekam na Wasze propozycje odnośnie kolejnych ankiet.