Wyniki ankiety: Co najbardziej lubisz w telefonie Microsoft Lumia 535?

Przez ostatni tydzień na portalu mogliście wziąć udział w ankiecie dotyczącej telefonu Microsoft Lumia 535. Każdy z Was mógł wybrać aż trzy elementy spośród jedenastu, które najbardziej lubi w tym smartfonie. Oddaliście łącznie 443 głosy. Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w ankiecie i zapraszam do obejrzenia wyników.

Wyniki ankiety Microsoft Lumia 535

Na podium ze złotym medalem znalazła się cena, która na początku sprzedaży w Polsce będzie wynosić 499zł. Cena zebrała aż 116 głosów co stanowi ponad jedną czwartą wszystkich oddanych głosów. 98 głosów czyli ponad 22% przypadło pamięci RAM, której znajduje się aż 1GB co pozwoli na uruchomienie wielu dodatkowych aplikacji. Brąz przypadł 5 calowemu wyświetlaczowi, który zdołał zebrać aż 73 głosy. Niedaleko podium znalazła się lampa LED, która do tej pory była nieosiągalna w budżetowych telefonach. Tylko jedna osoba oddała głos na procesor Snapdragon 200 co można uznać jako największą bolączkę tego telefonu. Niewiele lepiej została oceniona ilość wbudowanej pamięci dla użytkownika, której powinno znaleźć się nieco więcej.

Resztę wyników możecie dokładnie prześledzić na powyższym wykresie. Podsumowując ankietę zdecydowaliście, że warto wybrać telefon Microsoft Lumia 535 przede wszystkim ze względu na atrakcyjną cenę ale również dużą ilość pamięci RAM oraz 5 calowy wyświetlacz.

Jeżeli chcecie poznać opinię innych użytkowników o systemie Windows Phone  to czekam na Wasze propozycje odnośnie kolejnych ankiet.