• Nokia
  • Komentarze: 0

Wygrywaj nagrody z nową wersją aplikacji Nokia Konkursy

W sklepie Windows Phone Marketplace pojawiła się nowa wersja 1.3.0.0 aplikacji Nokia Konkursy. Dzięki tej niewielkiej aplikacji dowiemy się oraz będziemy mogli przystąpić do wielu konkursów, które organizuje Nokia Polska.

Nokia Konkursy - Nokia LumiaNokia Konkursy - Nokia LumiaNokia Konkursy - Nokia Lumia

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Aplikacja Nokia Konkursy to nieszablonowe i treściwe kompendium na temat konkursów organizowanych przez Nokia w Polsce. Poprzez aplikację możesz przystąpić do jednego z wielu konkursów i wygrywać ciekawe nagrody! Dodatkowo znajdziesz w niej sekcje dotyczące obecnie trwających konkursów, oraz tych które pojawią się wkrótce. Zainstaluj Nokia Konkursy już teraz i podziel się z nami swoją opinią.[/quote]

Ciekawą opcją jest możliwość włączenia powiadomień Push w aplikacji, dzięki którym otrzymamy najświeższe informacje o konkursach. Powiadomienia pozwalają na otrzymywanie wiadomości nawet wtedy, gdy aplikacja jest wyłączona.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone Marketplace. Nokia Konkursy są kompatybilne z wszystkimi telefonami Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Konkursy[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Konkursy - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Konkursy