• Programy
  • Komentarze: 3

Wygrywaj nagrody z mobilną aplikacją Allegro dla Windows Phone

Mobilna aplikacja Allegro nie jest nowością dla telefonów Windows Phone ale może nie wszyscy jeszcze o niej słyszeli. Nawet jeżeli słyszałeś albo już nawet korzystasz to warto wiedzieć, że w najnowszej aktualizacji oznaczonej numerem 2.0.2.0 mamy możliwość wygrania nagród!

Allegro dla Windows Phone

Aby wziąć udział w losowaniu nagród musimy wykonać kilka prostych kroków. Po pierwsze musimy posiadać telefon z systemem Windows Phone, na którym zainstalujemy aplikację Allegro. Drugi krok to zakup dowolnego przedmiotu za pomocą aplikacji na kwotę minimum 120zł. Ostatni krok to podanie odpowiedzi na otwarte pytanie „Dlaczego robisz zakupy przez aplikację mobilną Allegro?”.

Nagrodami w konkursie jest 5 kompletów bezprzewodowej stacji muzycznej Denon Cocoon Stream w cenie 1000,23zł netto każdy oraz 15 sztuk bezprzewodowych ładowarek Nokia by Fatboy DT-901 w cenie 178,05zł każdy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odsyłam do regulaminu konkursu. Konkurs będzie trwał do 31 marca.

Aplikacja Allegro przeznaczona jest dla wszystkich telefonów z systemem Windows Phone. W najnowszej wersji oprócz konkursu wprowadzono również możliwość sortowania po trafności oraz poprawiono zgłoszone błędy.

Więcej informacji o konkursie możecie znaleźć na stronie Mobilne Allegro – Allegro. Pełne pomysłów. Poniżej podaję odnośnik do pobrania aplikacji oraz kod QR. Zapraszam do udziału w zabawie.

Allegro

Wersja: 2.0.2.0

Cena: bezpłatne

Wydawca: Grupa Allegro Sp. z o.o.

Pobierz Allegro na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR