Przypomnienie: Wygraj telefon Nokia Lumia 925 z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała nowy konkurs dla właścicieli telefonów Nokia Lumia, w której do wygrania są 3 sztuki telefonu Nokia Lumia 925. Aluminiową Lumię możemy wygrać odpowiadając na trzy pytania w tym jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy aby wziąć udział w zabawie.

Nokia Konkursy - Nokia Lumia 925Nokia Konkursy - zasady konkursu Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925 pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 8. Smartfon został zaprezentowany 14 maja 2013 roku na konferencji Nokia, która odbyła się w Londynie. Jest to inne wcielenie modelu Nokia Lumia 920. Obudowa w tym modelu została wykonana z aluminium, dzięki czemu waży znacznie mniej od modelu 920. Posiada wyświetlacz AMOLED Clear Black Display 4.5″ z technologią PureMotion HD+ i rozdzielczością WXGA 1280×768 pikseli. Bateria ma pojemność 2000mAh z możliwością ładowania bezprzewodowego. Podobnie jak modele Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920 posiada dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 1.5GHz. Główny aparat korzysta z technologii PureView i posiada zaawansowany system stabilizacji obrazu. Ponadto aparat w Lumii 925, w porównaniu do Lumii 920, posiada o jeden fizyczny obiektyw więcej co znacząco wpływa na jakość wykonywanych zdjęć.

Aby wygrać jeden z telefonów Nokia Lumia 925 należy odpowiedzieć na trzy pytania:

  • Rozmiar matrycy w smartfonie Nokia Lumia 925 to: 7,8 MPx, 8,8 MPx czy 8,7 MPx?
  • Nokia Lumia 925 posiada: aż sześć fizycznych obiektywów, cztery fizyczne obiektywy czy trzy fizyczne obiektywy?
  • Zdjęcia czy video? Opisz którą formę preferujesz i dlaczego?

Podpowiedzi celowo usunąłem z powyższej specyfikacji telefonu żeby każdy sam mógł wziąć udział w zabawie i poczuć satysfakcję z odnalezienia poprawnych odpowiedzi. Zapraszam do udziału w konkursie wraz z aplikacją Nokia Konkursy!

[info]Konkurs został już zamknięty. Wyniki będą dostępne z poziomu aplikacji najpóźniej do dnia 08.11.2013.[/info]

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Konkursy[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Konkursy - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Konkursy