Wygraj tablet Nokia Lumia 2520 z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia, w którym do wygrania jest tablet Nokia Lumia 2520. Urządzenie możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy dla Windows Phone lub dla telefonów Nokia X aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - Nokia Lumia 2520

Naprawdę mobilnego tabletu możesz używać wszędzie, gdzie chcesz. Nokia Lumia 2520 ma wyświetlacz Full HD o najlepszej czytelności na dworze, dlatego możesz go używać wszędzie pod gołym niebem. Podłącz klawiaturę Nokia Power Keyboard, aby ułatwić sobie pracę. Teraz możesz wyjątkowo łatwo pracować pozostając mobilnym — klawiatura oferuje nawet pięć godzin dodatkowego czasu pracy z baterią oraz dwa pełnowymiarowe gniazda USB. Klawiatura Nokia Power Keyboard jest sprzedawana osobno.

Podczas podróży możesz tworzyć i edytować pliki programów Word, Excel oraz PowerPoint. Wiadomości e-mail i pozycje kalendarza możesz synchronizować w programie Outlook. W pamięci rozszerzanej do 64 GB i w usłudze SkyDrive możesz zapisywać dokumenty oraz kontynuować pracę od tego samego miejsca, w którym została przerwana.

Nokia Lumia 2520

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 14.05.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania było aż 10 przenośnych ładowarek Nokia DC-19. zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 30.04.2014. Zwycięzcy dostaną powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podali w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Nokia Konkursy

Cena: bezpłatne

Wydawca: Wunderman Polska

Pobierz Nokia Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR