Wygraj smartfon Microsoft Lumia 640 LTE z aplikacją Promocje i Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania jest smartfon Microsoft Lumia 640 LTE. Telefon możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Promocje i Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Konkurs Microsoft Lumia 640 LTE

Użytkownicy Lumia 640 i Lumia 640 XL będą mieć dostęp do aktualizacji Windows 10 zarówno przez program Windows Insider, jak również tradycyjną drogą w późniejszym terminie w tym roku. Główne funkcjonalności i udoskonalenia nadchodzącego systemu to m.in. uniwersalne aplikacje, takie jak: Office, Poczta, Kalendarz, zdjęcia; Skype bazujący na protokole internetowym (połączenia są realizowane przez dane pakietowe lub Wi-Fi); oraz nowa przeglądarka Project Spartan.

Osoby kupujące Lumia 640 lub Lumia 640 XL dostaną również roczną subskrypcję Office 365 (z takimi aplikacjami, jak: Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote) na jeden komputer Windows/Mac i jeden tablet; 1 TB przestrzeni w OneDrive oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy za pośrednictwem Skype.

Microsoft Lumia 640

Konkurs rozpoczął się dzisiaj i będzie trwał aż do 15.05.2015. Przypominam również o promocji cashback, w której możecie kupić nowe telefony Lumia i odzyskać aż 200zł.

Pobierz Promocje i Konkursy na Windows Phone 7.5 / 7.8 / 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • Marcin Wasilewski

  Cashback był aktualny do końca marca bodajże

 • Paweł

  To nie fair. Aplikacja nie działała wczoraj ani we wtorek, dzięki czemu nie wziąłem udziału w konkursie. Tak się nie robi!

  • We wtorek nie sprawdzałem ale wczoraj zaczęła działać dopiero późnym wieczorem.

   • Paweł

    Masz może do nich jakiś kontakt? Na ten e-mail w aplikacji nie opowiadają. Chciałbym to zgłosić.

    • Niestety nie posiadam innego kontaktu. Też kiedyś pisałem na e-mail widoczny w aplikacji ale również nie otrzymałem odpowiedzi.

 • Czy kiedykolwiek podano kto wygrał w poprzednich konkursach? Pic na wodę fotomontaż.

  • Wyniki podawane są zawsze w aplikacji. Kilka osób również pochwaliło się w komentarzach, że wygrali. Tak więc nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem.

  • Zawsze podają w tej aplikacji, a do osób, które wygrywają, wysyłają wiadomość e-mail (wiem, bo wygrałem pod koniec 2013 roku pas z czujnikiem pracy serca Adidas HRM2).

 • Konrad

  Jedno zdjęcie w artykule przedstawia 640 XL a nie 640 😉

 • Pytanie: jaką optykę ma 640-tka bo oglądałem ten model w salonie playa i nie widziałem napisu „Carl Zeiss”?

 • Krzyś

  Może i cos z tego wyjdzie. Tylko czy w tym kraju dają cos za darmo?? I tak po przecinku , to zalogowałem się na ten konkurs i,podałem odpowiedź na dwa pytania zamknięte!!! i miała być jakaś najciekawsza odpowiedź na pytanie otwarte tylko jakoś nie widzę . Zobaczymy