Wygraj smartfon Microsoft Lumia 640 LTE z aplikacją Promocje i Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania jest smartfon Microsoft Lumia 640 LTE. Telefon możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Promocje i Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Konkurs Microsoft Lumia 640 LTE

Użytkownicy Lumia 640 i Lumia 640 XL będą mieć dostęp do aktualizacji Windows 10 zarówno przez program Windows Insider, jak również tradycyjną drogą w późniejszym terminie w tym roku. Główne funkcjonalności i udoskonalenia nadchodzącego systemu to m.in. uniwersalne aplikacje, takie jak: Office, Poczta, Kalendarz, zdjęcia; Skype bazujący na protokole internetowym (połączenia są realizowane przez dane pakietowe lub Wi-Fi); oraz nowa przeglądarka Project Spartan.

Osoby kupujące Lumia 640 lub Lumia 640 XL dostaną również roczną subskrypcję Office 365 (z takimi aplikacjami, jak: Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote) na jeden komputer Windows/Mac i jeden tablet; 1 TB przestrzeni w OneDrive oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy za pośrednictwem Skype.

Microsoft Lumia 640

Konkurs rozpoczął się dzisiaj i będzie trwał aż do 15.05.2015. Przypominam również o promocji cashback, w której możecie kupić nowe telefony Lumia i odzyskać aż 200zł.

Pobierz Promocje i Konkursy na Windows Phone 7.5 / 7.8 / 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR