Wygraj słuchawki Nokia Coloud Knock z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała nowy konkurs dla właścicieli telefonów Nokia Lumia, w której do wygrania jest aż 250 słuchawek Nokia Coloud Knock (WH-520). Słuchawki możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte oraz jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - słuchawki Nokia Coloud Knock

Dzięki słuchawkom Coloud Knock Twoja muzyka brzmieć będzie cudownie. Ergonomiczna budowa zapewnia niezwykły komfort słuchania, nie ograniczając w żaden sposób jakości dźwięku. Znajdź kolor odpowiadający Twojemu telefonowi Nokia. Słuchawki Coloud Knock dla Nokia dopasowane zostały do kolorów naszych telefonów, co pozwala na słuchanie muzyki w prawdziwie wielkim stylu.

Słuchawki Nokia WH-520 są dostępne w trzech kolorach: żółtym, czerwonym oraz niebieskim. Waga słuchawek to jedyne 78g przy wymiarach 140mm x 160mm. Kabel posiada długość 120cm.

Słuchawki Nokia Coloud Knock

Konkurs będzie trwał do 13.01.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania były monitory serca adidas HRM2 z pasem zakończył się i wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 31.12.2013. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Pobierz aplikację Nokia Konkursy ze sklepu Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR