Wygraj słuchawkę Bluetooth Nokia BH-220 z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała nowy konkurs dla właścicieli telefonów Nokia Lumia, w której do wygrania jest 10 sztuk słuchawek Bluetooth Nokia BH-220. Akcesorium możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania w tym jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - Nokia BH-220

Słuchawka Bluetooth Nokia BH-220 z funkcją ładowania bezprzewodowego posiada technologię Nokia Always Ready. Wystarczy zdjąć ją z podstawki, a słuchawka zajmie się resztą: zasilaniem, podłączeniem i odbieraniem telefonów.

Aby wygrać jedną słuchawkę należy odpowiedzieć na dwa pytania:

 • Czy w Nokia BH-220 zastosowano multipoint?
 • Podziel się z nami najciekawszymi, według Ciebie, zastosowaniami technologii NFC w życiu codziennym?

Konkurs otwarty jest od wczoraj i będzie trwał do 29.11.2013. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania były trzy telefony Nokia Lumia 925 zakończył się wczoraj i wyniki zostaną podane w aplikacji najpóźniej do dnia 8.11.2013.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Konkursy[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Konkursy - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Konkursy
 • JJ79

  Nie wiem czy wypada, ale się pochwalę. Wygrałem jedną z nich 🙂 cieszę się jak dziecko, bo to moja pierwsza wygrana w konkursie. Dodać muszę, że nie biorę udziałów w konkursach, ale odkąd jestem posiadaczem Nokii jakoś skorzystałem z aplikacji Nokia Konkursy i to dzięki Wam się o niej dowiedziałem 🙂 Dzięki, bo przyczyniliście się do tej wygranej 🙂

  • Gratuluję! Ja w dalszym ciągu liczę na wygraną. Obecnie można wygrać zestaw Adidas HRM2 & strap.

  • niezadowolony

   To musisz teraz zdradzić system na wygraną 😉

   • JJ79

    🙂 po prostu .. czytać na bieżąco nokiawindowsphone.pl i brać udział w konkursach w aplikacji Nokia Konkursy 😉 Życzę wszystkim tyle radości z wygranych