Wygraj przenośną ładowarkę Nokia DC-18 z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała nowy konkurs dla właścicieli telefonów Nokia Lumia, w której do wygrania jest aż 75 sztuk przenośnej ładowarki Nokia DC-18. Kolorową i lekką ładowarkę możemy wygrać odpowiadając na jedno otwarte pytanie. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy aby wziąć udział w zabawie.

Przenośna ładowarka Nokia DC-18

Uniwersalna przenośna ładowarka Nokia DC-18 posiada stylowy wygląd w jednym z czterech kolorów: żółtym, czerwonym, niebieskim oraz białym. Jej wymiary to 57 x 57 x 14.9 mm a waga to jedyne 69g. Mobilna ładowarka została wyposażona w baterię o pojemności 1720 mAh oraz kontrolkę naładowania baterii.

Aby wygrać jedną z ładowarek wystarczy podać odpowiedź na jedno otwarte pytanie Nie chciałbym aby wyczerpała mi się energia w momencie..?. Zachęcam do pobierania aplikacji Nokia Konkursy oraz do wzięcia udziału w konkursie.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Konkursy[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Konkursy - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Konkursy
 • Konrad Uroda-Darłak

  ło dzięki, nawet nie zauważyłem iż nowy konkurs 😀

 • Kazimierz

  Jestem bardzo mocno zawiedziony!!! Poświęciłem cały weekend na ułożenie wspaniałego opowiadania do konkursu „Energio przybywaj”, który trwa do dnia 30 września 2013, powtarzam – 30 września 2013. Dziś jest 30 września i nie mogę wziąć udziału, ponieważ ogłoszono nowy konkurs, a ten interesujący mnie został przeniesiony do archiwum i oczywiście zgłoszenia nie są już przyjmowane. Jest to super nieuczciwe!!! Takie działania można najdelikatniej określić jako kumoterstwo. Jestem człowiekiem uczciwym – dlatego nie wezmę udziału w rzeczach nieuczciwych, jak tego typu konkursy. Chyba, że ktoś nie wie, co oznacza data do 30 września…

  • Według mnie konkurs powinien być otwarty na zgłoszenia do dzisiaj do godziny 24:00. Z tego wynika, że konkursy trwają do dnia poprzedzającego podaną datę. Z drugiej jednak strony brakuje dopisku „do 30 września włącznie”.

   • niezadowolony

    Ja zauważyłem, że konkursy kończą się w danym dniu lecz o godzinie, w której go opublikowali. Przykład: konkurs wstawiony 1 września o godz. 11.15 skończy się 30 września o godz. 11.15. Mogę się jednak mylić 🙂

 • Kazimierz

  Termin do 30 września w polskim prawie, jak również w sposób zwyczajowo przyjęty oznacza dokładnie to, że upływa w określonym datą dniu o godzinie 23.59.59. Jeśli jest ktoś jeszcze nie przekonany, niech porówna choćby sposób określenia przez ustawodawcę terminu składania zeznań podatkowych lub każdy inny urzędowo określony termin. Nigdzie nie dopisuje się słowa „włącznie”, ponieważ termin określony jako „do dnia…” jest jednoznaczny sam w sobie.

  • Proponuję napisać bezpośrednio do Nokii. Jestem ciekawy jak się do ustosunkują.

 • Anna

  Czy o wygranej dowiadujemy się tylko drogą mailową? Czy jest też gdzieś udostępniona lista emaili osób, które wygrały ?

  • Informacje o wygranej otrzymasz na e-mail, o ile zostaniesz wylosowana. Wszystkie wyniki zostaną opublikowane w aplikacji – tylko imię + miejscowość zwycięzcy. Ten konkurs już się zakończył jakiś czas temu i wyniki możesz sprawdzić otwierając aplikację Nokia Konkursy.