Wygraj monitor pracy serca adidas HRM2 z pasem z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała nowy konkurs dla właścicieli telefonów Nokia Lumia, w której do wygrania jest 7 zestawów adidas HRM2 z pasem. Akcesorium możemy wygrać odpowiadając na jedno proste pytanie i podając model telefonu jaki posiadamy. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - Adidas HRM2 & strap

adidas HRM2 & strap to zestaw dla ludzi aktywnych sportowo. Jest to monitor pracy serca, który wykorzystuje innowacyjną technologię Bluetooth® Smart do rejestrowania pracy serca, by umożliwić Ci analizę i poprawę swojej wydajności. Monitor serca może być używany ze specjalnym paskiem na klatkę piersiową lub odzieżą adidas, wyposażoną w czujniki pracy serca.

Użytkownicy telefonów Nokia Lumia aby w pełni wykorzystać zestaw Adidas HRM2 z pasem muszą zainstalować dodatkową aplikację adidas miCoach. Akcesorium wykorzystuje technologię przesyłu danych za pomocą Bluetooth 4.0 więc właściciele telefonów Nokia Lumia WP8 skorzystają z zestawu dopiero po aktualizacji Lumia Black, który wprowadzi obsługę BT4.0.

Monitor pracy serca - adidas HRM2 i pas

Aby wygrać jedną słuchawkę należy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące ilości aplikacji, które znajdują się w sklepie Windows Phone.

Konkurs będzie trwał do 13.12.2013. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania było aż 10 słuchawek Bluetooth Nokia BH-220 zakończył się i nawet jeden z naszych czytelników wygrał! Zapraszam do zabawy!

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Konkursy[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Konkursy - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Konkursy