Wygraj miesięczną subskrypcję Spotify Premium z aplikacją Promocje i Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania jest aż 200 miesięcznych subskrypcji do konta Spotify Premium. Nagrodę możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Promocje i Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Spotify w aplikacji Promocje i Konkursy

Konkurs rozpoczął się wczoraj i będzie trwał do dnia 03.08.2015. Zachęcam również do zapoznania się z innymi konkursami oraz promocjami.

Pobierz Promocje i Konkursy na Windows Phone 7.5 / 7.8 / 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • Tym razem nagroda mało ciekawa. Gdyby to była roczna subskrypcja, byłaby bardziej kusząca 🙂 Poza tym i tak korzystam z Deezera (obecnie z promocji – trzy miesiące premium za 99 groszy).

  • Krzysztof Plochocki

   Popieram, promocja za 99gr na 3 miesiące jest bardziej kusząca, zwłaszcza że można zaraz wyłączyć subskrypcję i cieszyć się słuchaniem bez obawy że po tym okresie naliczą mi 19,99 🙂

  • Foldex

   Gdyby jeszcze aplikacja na WP była w miarę dobrej jakości, bo to co jest nie da się opisać. Bardzo częste problemy ze stabilnością, rozgrzewa telefon, niestety nie ma porównania do aplikacji na androida ;/