Wygraj douszne słuchawki Nokia Coloud Pop z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia, w którym do wygrania są jest aż 250 słuchawek Nokia Coloud Pop czyli WH-510. Słuchawki możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - Nokia Coloud Pop WH-510

Słuchawki Nokia Coloud Pop posiadają wbudowany mikrofon i klawisz sterujący sprawiają, że odbieranie i wybieranie połączeń jest bardzo proste. Słuchawki Coloud Pop dla Nokia pasują świetnie do życia w ruchu. Mieszczą się w kieszeni, a zakrzywiony kształt słuchawki zapewnia niezwykły komfort słuchania.Słuchawki są dostępne w charakterystycznych kolorach naszych Lumii.

Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: żółtym, niebieskim oraz czerwonym. Posiadają mikrofon kierunkowy, klawisz wielofunkcyjny oraz gniazdo AV o średnicy 3,5mm. Ważą jedynie 16 gram a kabel posiada długość 120cm.

Nokia Coloud Pop WH-510

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 14.03.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania były 3 telefony Nokia Lumia 1520 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 28.02.2014. Zwycięzcy dostaną powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podali w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Nokia Konkursy

Cena: bezpłatne

Wydawca: Wunderman Polska

Pobierz Nokia Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR