Wygraj bezprzewodową ładowarkę Nokia DT-903 z aplikacją Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania jest aż 5 sztuk bezprzewodowych ładowarek Nokia DT-903. Akcesorium możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Nokia DT-903 Konkursy

Bezprzewodowa ładowarka DT-903 to nowa generacja bezprzewodowego ładowania. DT-903 wie, kiedy telefon potrzebuje energii i sygnalizuje, że należy rozpocząć ładowanie. Dodatkowo poprzez delikatne podświetlenie daje znać o nowym powiadomieniu oczekującym na smartfonie.

Bezprzewodowa ładowarka zwiększa Twoje możliwości. Po powiązaniu smartfonu Lumia zgodnego ze standardem Bluetooth Low Energy z ładowarką DT-903 łagodne, pulsujące światło spod ładowarki będzie informować o niskim poziomie baterii. Takie dyskretne przypomnienie o konieczności naładowania telefonu dodatkowo zwiększa wygodę korzystania z ładowarki.

Nie musisz patrzeć na telefon, by wiedzieć, co się w nim dzieje. Po powiązaniu smartfonu Lumia z ładowarką DT-903 sygnał świetlny na ładowarce informuje o nieodebranych połączeniach i wiadomościach, a jego konfiguracja jest bardzo łatwa.

Ładowarka bezprzewodowa DT-903 jest zgodna ze standardem Qi. Działa z wieloma różnymi urządzeniami i można ją zasilać z gniazda USB. Ładowarkę DT-903 możesz zabrać z sobą i podłączać ją do gniazda USB, aby szybko i łatwo naładować urządzenie mobilne.

Świetlne powiadomienia działają z telefonami Lumia z oprogramowaniem Lumia Denim (Windows Phone 8.1 Update 1). Dodatkowo będziemy potrzebować najnowszej wersji aplikacji koncentrator urządzeń oraz Bluetooth 4.0 lub wyższy.

Nokia DT-903

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 13.02.2015. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania był adapter do udostępniania ekranu HD-10 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 31.01.2015. Zwycięzcy otrzymają powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który został podany w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Konkursy.

Pobierz Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR