Wygraj adapter do udostępniania ekranu HD-10 z aplikacją Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania jest aż 5 sztuk adapterów do udostępniania ekranu HD-10. Akcesorium możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Konkurs HD-10

Adapter do wyświetlania zawartości ekranu HD-10 pozwala bezprzewodowo podłączyć smartfon do ekranu z gniazdem HDMI i wyświetlić materiały ze smartfona. To doskonały sposób na prowadzenie prezentacji bądź oglądanie zdjęć wspólnie z rodziną.

Za pomocą akcesorium będziemy mogli oglądać nasze materiały w rozdzielczości Full HD (1080P) na ekranie naszego telewizora. Dzięki HD-10 zobaczymy na dużym ekranie gry Xbox, zdjęcia czy prezentacje PowerPoint.

Adapter został wyposażony w technologię NFC, dzięki czemu będziemy mogli szybko połączyć nasz telefon i rozpocząć wyświetlanie materiałów. Ponadto nakładka NFC jest wyciągana, dzięki czemu jeszcze wygodniej będziemy mogli korzystać z urządzenia.

HD-10 NFC

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 12.01.2015. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania była Lumia 830 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 31.12.2014. Zwycięzca dostanie powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podał w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Konkursy.

Pobierz Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR