• Microsoft
 • Komentarze: 4

Wygaszacz Tetra Lockscreen od Microsoft Garage otrzymuje pierwszą aktualizację

Na samym początku napiszę, że aplikacja przeznaczona jest wyłącznie dla kilku regionów świata i brakuje w nich Polski. Aby zainstalować aplikację należy przestawić region w telefonie na Stany Zjednoczone. Kilku osobom udało się z powodzeniem uruchomić wygaszacz Tetra Lockscreen i z tego co można przeczytać to zapowiada się całkiem nieźle.

Tetra Lockscreen Windows Phone 8.1

Jakiś czas temu opisywałem kilka nowych aplikacji od Microsoft Garage, wśród których znalazł się wygaszacz Tetra Lockscreen. Wtedy niewiele osób przetestowało nową aplikację ze względu na brak możliwości instalacji w naszym regionie. Niestety aby aplikacja działała poprawnie oprócz zmiany regionu należy zmienić język telefonu na angielski. Jeżeli jednak chcesz przetestować najnowszą wersję wygaszacza to zapraszam do pobierania za pomocą odnośników znajdujących się na końcu artykułu.

Najnowsza wersja 1.1.0.2 wprowadza dodatkowe ikony oraz poprawia drobne błędy. Wygaszacz przeznaczony wyłącznie na telefony z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Posiadasz aplikację na swoim telefonie? Koniecznie podziel się wrażeniami!

Pobierz Tetra Lockscreen dla Windows Phone 8.1

sklep Windows PhoneKod QR
 • Jakub Piesik

  Uzywalem na 625. Wygląda przyjemnie, ale brakuje jeszcze opcji tapet z Binga. Bo teraz można tylko jedna, statyczna ustawić.

 • RPP

  Do Autora: Gdybyś zerknął choćby na moment na stronę, której udostępniłeś link to byś zobaczył, że najnowsza wersja aplikacji jest oznaczona numerem 1.1.0.4 (z dnia 30.10.2014).

  • Dziękuję za informację. Artykuł pisałem dnia 29.10.2014 i wtedy była dostępna wersja 1.1.0.2. Dzisiaj aplikacja otrzymała kolejną aktualizację.

 • michalR

  moze i wyglada fajnie, ale denerwujace sa dwie rzeczy: po odblokowaniu telefonu przyciskiem na obudowie zanim pojawi sie ekran jest przez chwile ciemno i wystepuje dosc spory lag. po drugie za malo jest jak na razie widgetow, wstawili takie ktore przynajmniej dla mnie sa malo uzyteczne. no ale to bolaczki wersji rozwojowej. na razie nie korzystam, jak lag ustapi i dodadza wiecej widgetow to pewnie bedzie to wszystko lepiej wygladac.