• Microsoft
  • Komentarze: 4

Wygaszacz Tetra Lockscreen od Microsoft Garage otrzymuje pierwszą aktualizację

Na samym początku napiszę, że aplikacja przeznaczona jest wyłącznie dla kilku regionów świata i brakuje w nich Polski. Aby zainstalować aplikację należy przestawić region w telefonie na Stany Zjednoczone. Kilku osobom udało się z powodzeniem uruchomić wygaszacz Tetra Lockscreen i z tego co można przeczytać to zapowiada się całkiem nieźle.

Tetra Lockscreen Windows Phone 8.1

Jakiś czas temu opisywałem kilka nowych aplikacji od Microsoft Garage, wśród których znalazł się wygaszacz Tetra Lockscreen. Wtedy niewiele osób przetestowało nową aplikację ze względu na brak możliwości instalacji w naszym regionie. Niestety aby aplikacja działała poprawnie oprócz zmiany regionu należy zmienić język telefonu na angielski. Jeżeli jednak chcesz przetestować najnowszą wersję wygaszacza to zapraszam do pobierania za pomocą odnośników znajdujących się na końcu artykułu.

Najnowsza wersja 1.1.0.2 wprowadza dodatkowe ikony oraz poprawia drobne błędy. Wygaszacz przeznaczony wyłącznie na telefony z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Posiadasz aplikację na swoim telefonie? Koniecznie podziel się wrażeniami!

Pobierz Tetra Lockscreen dla Windows Phone 8.1

sklep Windows PhoneKod QR