Wygaszacz ekranu Nokia Glance Screen dla wszystkich Lumii WP8 z wyjątkiem modeli 520 i 521

Nokia w oficjalnym FAQ na stronie wsparcia technicznego potwierdziła, że wygaszacz ekranu Nokia Glance Screen będzie dostępny dla wszystkich telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 z wyjątkiem modeli Nokia Lumia 520 oraz Nokia Lumia 521.

Glance Screen nie dla Nokii Lumii 520 i 521

Wygaszacz Glance Screen nie będzie dostępny na modelach Nokia Lumia 520 oraz Nokia Lumia 521 ze względu na ograniczenia sprzętowe.

Pozostali posiadacze smartfonów Nokia Lumia WP8 będą mogli pobrać wygaszacz po aktualizacji oprogramowania do wersji Amber. Po aktualizacji pojawi się powiadomienie o dostępności nowej wersji aplikacji wyświetl+dotknij, której częścią jest właśnie wygaszacz Nokia Glance Screen.

Ostatnia aktualizacja wyświetl+dotknij 1.6.2.16 zawiera już funkcję Glance jednak będziemy mogli z niej skorzystać dopiero po aktualizacji Amber (GDR2, PR2.0). Na tą chwilę jedynie szczęśliwi posiadacze modeli Nokia Lumia 925 oraz Nokia Lumia 1020 mogą skorzystać z wygaszacza ekranu. Szczegółowy opis wraz z prezentacją wideo aplikacji Nokia Glance Screen znajduje się tutaj.

Pobierz aplikację [label style=”1″]wyświetl+dotknij[/label] ze sklepu Windows Phone

wyświetl+dotknij - sklep Windows PhoneKod QR - wyświetl+dotknij