• Telefony
  • Komentarze: 2

Wyciekły kolejne zdjęcia wycofanej Lumii 1030 w porównaniu z iPhone 6

Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia przedstawiające telefon Microsoft Lumia 1030 znany również jako Nokia McLaren. Tym razem mamy możliwość obejrzeć porównanie ze smartfonem iPhone 6. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo jaką specyfikację posiada telefon i obawiam się, że już nigdy nie poznamy parametrów technicznych tego modelu ponieważ został wycofany.

McLaren

McLaren

McLaren

McLaren

McLaren

McLaren

Z powyższych zdjęć dowiadujemy się, że telefon posiadał wejście na kartę pamięci microSD. Według informacji jakie można znaleźć w internecie smartfon został wyposażony w aparat 20MP a nie jak niektórzy sugerowali 50MP. Ponadto urządzenie miało posiadać wyświetlacz o przekątnej 5,2″ oraz wsparcie dla nowej technologii 3D Touch, w której użytkownik mógłby obsługiwać telefon za pomocą gestów.

Źródło: Baidu

  • liukang

    Może dobrze że anulowali ten projekt. Brak ksenonowej lampy i głośnik w kiepskim miejscu zawiódłby pewnie niejednego oczekiwania (moje na pewno). Pewnie ładowania bezprzewodowo też nie dali w standardzie. Szkoda że się bardziej nie wysilili, albo sprawdzają reakcję ludzi na ich produkt.

  • Według Warrena to nie jest 1030, tylko prototyp McLaren (z jego słów wynika, że to nie są te same modele). Z tego co można jeszcze znaleźć w internecie, jest to platforma testowa do testowania gestów 3d i tak naprawdę model ten nigdy nie miał trafić na rynek.
    Natomiast według portalu windowscentral, potwierdzone już jest, że W10 będzie możliwe obsługiwanie gestami. Więc informacje na temat McLarena miały by sens