Wyciekło pierwsze prasowe zdjęcie phabletu Nokia Lumia 1520

Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie prasowa phabletu Nokia Lumia 1520. Niestety oprócz tego, że urządzenie będzie dostępne również w czerwonym kolorze nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Tak czy inaczej warto spojrzeć na oficjalną grafikę phabletu z 6 calowym wyświetlaczem.

Czerwona Nokia Lumia 1520

Phablet posiada duży 6 calowy wyświetlacz z rozdzielczością 1920×1080. Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą ok. 160mm długości i 77mm szerokości. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu Windows Phone 8 z oprogramowanie GDR3. Dodatkowo Lumia 1520 posiada wejście na kartę pamięci, aparat PureView z funkcją OverSampling oraz możliwość bezprzewodowego ładowania. Ponadto w urządzeniu znajdziemy szybki procesor Snapdragon 800.

Nokia Lumia 1520 oraz inne nowe urządzenia marki Nokia zostaną zaprezentowane podczas zbliżającej się konferencji Nokia World, która w tym roku odbędzie się 22 października w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zachęcam do obejrzenia pozostałych urządzeń, które zadebiutują w Abu Zabi.

Źródło: evleaks