Wyciekło niewyraźne zdjęcie aparatu w telefonie Microsoft Lumia 940

W tym roku z całą pewnością Microsoft zaprezentuje telefony Lumia z wyższej półki. Według wstępnych przecieków mają to być modele Luma 940 oraz Lumia 940 XL. Do sieci wyciekło nowe zdjęcie, które rzekomo pokazuje aparat nadchodzącego nowego modelu. Możemy jedynie się domyślać jaki model przedstawia poniższe zdjęcie.

Pierwsze co się rzuca w oczy to potrójna lampa LED, z czego jedna posiada nieco inny kolor. Być może właśnie ta dioda ma ulepszyć jeszcze bardziej zdjęcia wykonywane w słabszym oświetleniu.

Wstępne specyfikacje telefonów znajdziecie w artykułach dotyczących modeli Microsoft Lumia 940 oraz Microsoft Lumia 940 XL. Tytułowe zdjęcie to render przygotowany przez Phone Designer na podstawie zamazanego zdjęcia udostępnionego przez @evleaks.

Źródło: FacebookGeekOnGadgets

 • Alcatraz

  A dwukolorowy flash nie ma za zadanie pomóc w uzyskaniu bardziej naturalnych i ciepłych kolorów? Teoretycznie każda lampa pomaga w robieniu zdjęć przy słabym oświetleniu 🙂

 • Marcin Wasilewski

  Z innej beki. Ostatnio w mojej 735 dziwne rzeczy się dzieją, tzn bardziej z baterią. Ide spać bateria ma 50% wstaje rano do pracy a tu zaskoczenie bateria prawie rozładowania 9% już nie pierwszy raz tak się zdarzyło. Robiłem reset ustawień fabrycznych i nic nie pomogło. Zamieniłem się z żoną bateriami bo też ma ten sam model i zobaczę za kilka dni jak będzie. Możliwe, że bateria po pół użytkowania telefonu ma dość?
  Ile wam pokazuje gdy odepniecie od ładowarki przy 100%

  • RwR TV

   Jeśli odepnę od ładowarki L920 przy 100% to jeszcze długo jest 100 a potem zaczyna lecieć

  • To pewnie zależy od telefonu ale na mojej 1520 utrzymuje się 100% przez kilka minut i spada do 99%.

   • Marcin Wasilewski

    Z tego co zauważyłem to synchronizacja konta Google zżera dużo baterii. Przestawiłem na ręczny tryb i jest wyraźna poprawa.

    • Mam ustawioną godzinną synchronizację konta Google.