Wtyczka do programu Microsoft Zdjęcia zaktualizowana dla Windows 10 Mobile

Aplikacja Photos Add-ins a obecnie Wtyczka do programu Microsoft Zdjęcia otrzymała aktualizację w Sklepie Windows na telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Aplikacja dodaje funkcje aplikacji Lumia Moments do aplikacji Zdjęcia Microsoft na kompatybilnych telefonach Lumia.

Wtyczka do programu Microsoft Zdjęcia

Dodatkowe funkcje wtyczki na tę chwilę są dostępne wyłącznie dla telefonów Lumia 830, Lumia 930 oraz Lumia 1520. W przypadku pozostałych telefonów w dalszym ciągu możecie korzystać z aplikacji Lumia Moments.

Jeżeli na Waszych telefonach przy każdej próbie wyszukania aktualizacji w Sklepie pojawia się informacja o dostępnej nowej wersji aplikacji Wtyczka to jest to znany błąd. Występuje on wyłącznie w momencie kiedy mamy zainstalowaną aplikację Lumia Moments na telefonie. Jeżeli nie korzystacie z tej aplikacji i nie chcecie otrzymywać w kółko informacji o dostępnej aktualizacji Wtyczki to wystarczy odinstalować aplikację Lumia Moments.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Jeżeli posiadacie telefon Lumia 830, 930 lub 1520 z systemem Windows 10 Mobile i zauważyliście jakieś nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Kod QR