• Gry
  • Komentarze: 0

Wordament Snap Attack czyli kolejna część najlepszej gry słownej

Wczoraj w Sklepie Windows Phone zadebiutowała kolejna część niezwykle popularnej gry słownej Wordament. Najnowsza odsłona posiada nazwę Wordament Snap Attack. Tym razem jednak nie będziemy wyszukiwać słów a budować je podobnie jak w grze planszowej Scrabble.

Wordament Snap Attack - jak grać?

Podczas pierwszego uruchomienia dowiemy się jakie są zasady układania słów oraz w jaki sposób grać. Celem naszej gry jest zwycięstwo za pomocą zdobycia jak największej liczby punktów w czasie dwóch i pół minuty.

Na planszy przygotowane są z dwa słowy, do których dokładamy kolejne kafelki tworząc nowe słowa, za które otrzymamy punkty. Możemy tworzyć pojedyncze słowa lub łańcuchy wyrazów, dzięki którym zyskamy jeszcze więcej punktów.

Wordament Snap Attack - jak grać?

Tworzone wyrazy mogą być układane w dowolny sposób – musimy jednak pamiętać, że jedynie wyrazy, które istnieją uzyskają punkty. Wordament Snap Attack to, w moim odczuciu, skrzyżowanie podstawowej gry Wordament oraz gry planszowej Scrabble.

Wordament Snap Attack - jak grać?

Niestety na tą chwilę gra nie jest dostępna w języku polskim. Z pewnością zmieni się to w niedługim czasie ponieważ baza polskich słów jest dostępna w grze Wordament.

Jeżeli nie znacie jeszcze gry Wordament to zapraszam do zapoznania się z nią. Najnowszą wersję Wordament Snap Attack możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Wordament Snap Attack

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Studios

Pobierz Snap Attack Windows na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR