• Gry
  • Komentarze: 0

Wordament Snap Attack otrzymuje aktualizację ale w dalszym ciągu bez języka polskiego

Wordament Snap Attack otrzymał aktualizację dla telefonów Windows Phone. Jest to kolejna gra słowna producentów popularnej gry Wordament, w której układamy słowa w podobnym stylu jak w planszowej grze Scrabble.

Wordament Snap Attack - jak grać?

Podczas pierwszego uruchomienia dowiemy się jakie są zasady układania słów oraz w jaki sposób grać. Celem naszej gry jest zwycięstwo za pomocą zdobycia jak największej liczby punktów w czasie dwóch i pół minuty.

Tworzone wyrazy mogą być układane w dowolny sposób – musimy jednak pamiętać, że jedynie wyrazy, które istnieją uzyskają punkty. Wordament Snap Attack to, w moim odczuciu, skrzyżowanie podstawowej gry Wordament oraz gry planszowej Scrabble.

Nie wiadomo jakie nowości pojawiły się w najnowszej odsłonie Snap Attack. Niestety najnowsza wersja w dalszym ciągu nie obsługuje języka polskiego co sprawia, że na tę chwilę grywalność nie jest zbyt duża. Oczywiście możemy spróbować swoich sił w układaniu angielskich słów ale pomimo niezłej znajomości języka możemy mieć spore problemy z uzyskaniem wysokich miejsc.

Jeżeli nie znacie jeszcze gry Wordament to zapraszam do zapoznania się z nią. Najnowszą wersję Wordament Snap Attack możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Wordament Snap Attack

Wersja: 4.4.10.1012

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Studios

Pobierz Snap Attack Windows na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR