Windows Phone Recovery Tool otrzymuje wsparcie dla telefonów HTC

Microsoft udostępnił kolejną wersję aplikacji Windows Phone Recovery Tool. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą przywrócić oprogramowanie telefonu w przypadku kiedy nie działa prawidłowo. Najnowsza wersja otrzymała wsparcie dla telefonów HTC.

Windows Phone Recovery Tool 2.0.3

Windows Phone Recovery Tool podobnie jak aplikacja Lumia Software Recovery Tool również może przywracać oprogramowanie telefonu w przypadku problemów z urządzeniem. Ponadto Microsoft zaleca korzystanie z Windows Phone Recovery Tool w przypadku posiadania telefonu z systemem Windows Phone 8.1. Poprzednia aplikacja Lumia Software Recovery Tool powinna być stosowana w przypadku posiadania starszych telefonów Lumia lub innych telefonów Nokia.

Narzędzie Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania zawartości telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

W przypadku telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 lub nowszym należy skorzystać z Windows Phone Recovery Tool. W przypadku telefonów Nokia zastosuj Lumia Software Recovery Tool. Aby sprawdzić wersję systemu operacyjnego zainstalowaną w telefonie, przejdź do menu Ustawienia > informacje.

Najnowsza wersja aplikacji Windows Phone Recovery Tool oznaczona numerem 2.0.3 wprowadza obsługę telefonów HTC.